VEĽKOOBCHOD

Náš obchod ponúka veľkoobchodné služby, teda predaj ďaľším obchodom alebo požičovňam spoločenských šiat. Sme špecializovaný na výrobky vysokej kvality. Sme výhradný dovozca značky Grace Karin pre Slovensko a Českú republiku, ktorá vyrába spoločenské šaty na rôzne príležitosti. Šaty sú označené certifikátom kvality.

Veľkoobchodné ceny a zľavy

Jedine u nás máte výhodnú veľkoobchodnú zľavu hneď od začiatku, preto s nami začať spolupracovať je také ľahké. A čím väčšie vaše budúce objednávky budú, tým väčšiu zľavu vám dáme. Cenník posielame na vyžiadanie, kontaktné údaje sú v poslednom odseku.

Posielanie tovaru

Pokial tovar máme na sklade, odosielame ho najneskôr nasledujúci pracovný deň. V prípade, že tovar musíme najprv naskladniť, budeme vás priebežne informovať o jeho dostupnosti. Druh dopravy (pošta alebo kuriér) si sami určíte v objednávke.

Pre internetové obchody

Chcete zaradiť naše produkty do ponuky vášho e-shopu? Umožníme vám použiť naše texty aj fokty, ktoré máme na našej webstránke. Väčšinu fotiek nám vyhotovil profesionálny fotograf a texty nám písal prefesionálny copywriter.

Pre kamenné obchody

Pokiaľ u nás nakúpite väčšie množtvo tovaru a časom zistíte, že vaši zákazníci o niektoré konkrétne produkty nemajú zájem, môžete nám daný tovar poslať späť a my vám vrátime plnú sumu. S nami sa dá dohodnúť!

Chcem s vami spolupracovať

Kontaktujte nás emailom na vipmoda@centrum.s alebo cez Rýchly kontakt. V žiadosti prosím uveďte, aký typ obchodu máte (eshop alebo kamenný), kde sídlite a predpokladaný odber na prvé tri mesiace. Tak isto nás informujte asi aká veľká bude vaša prvá objednávka. Potom vám pošleme cenník a ďalšie informácie.